У Києві за добу відразу два антирекорди по коронавірус

У Києві за добу відразу два антирекорди по коронавірус

У столиці за минулу добу зафіксували два антирекорди з початку пандемії - по числу виявлених випадків коронавируса і за кількістю госпіталізацій з COVID-19.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко в своєму Telegram-каналі у вівторок, 1 грудня.

«У Києві за минулу добу виявили найбільшу кількість хворих коронавірусів за період пандемії - 1799 осіб. 31 випадок - летальний. Всього від вірусу померли 1323 киянина. Підтверджених випадків захворювання на сьогодні вже 72 277 », - написав Кличко.

За його даними, за добу захворіли: 902 жінки у віці від 19 до 86 років, 791 чоловік у віці від 19 до 91 року, 63 дівчинки від 11 місяців до 17 років і 43 хлопчика від 3 місяців до 17 років. Захворіли в тому числі і 63 медика.

Найбільше випадків захворювання виявили в Дніпровському районі - 317. У Подільському - 235 і в Святошинському - 216 випадків.

«У лікарні столиці за минулу добу госпіталізували найбільшу кількість пацієнтів від початку пандемії - 148 осіб», - додав мер.

Одужали в столиці за добу 409 осіб. Всього коронавірус подолали 23 252 жителів Києва.

Володимир Репік: підозрюваний у службовій недбалості на 581 млн досі у кріслі і готує новий кредит від ЄБРР на 50 млн євро

Підозрюваний у службовій недбалості директор Департаменту фінансів КМДА Володимир Репік продовжує виконувати свої обов'язки і готує новий кредит від Європейського банку реконструкції та розвитку - цього разу на 50 млн євро для КП "Київтеплоенерго".

Володимир Репік любить кредити на мільярди: фінансиста КМДА судитимуть за борги Києва

Директор Департаменту фінансів КМДА Володимир Репік любить брати запозичення та кредити - бажано на багато мільярдів. Правоохоронці від цієї любові не в захваті.